Domů » Služby

Služby

Webové stránky

Webové stránky jsou výkladní skříní vašeho podnikání. Nejen, že prezentujete sebe, svoji společnost či své produkty a služby, ale ukazujete i, jak dobří a profesionální jste. Vaše stránky musí umět zaujmout na první pohled. Díky tomu pak máte mnohem větší šanci uspět u zákazníka, ať už samotným nákupem, vyplněním kontaktního formuláře, přihlášením do newsletteru nebo jinou akci, kterou požadujete.

E-shopy

Tvorba Eshopu ve  WordPressu patří k systémům, které si umí poradit i s vytvořením profesionálního eshopu a to včetně všech potřebných funkcí a platebních modulů. Hlavní výhoda tvorby WordPress eshopu je jeho jednoduché ovládání a jednorázová investice. Předpokladem je, že prodáváte desítky a více produktů, máte vymyšlené platební metody, způsoby doručení (logistiku) a máte na to lidi nebo čas; Eshop Vám poskytne kompletní procesy.

Online marketing

PPC audit.
Reklamní kampaně v Google Ads.
Reklamní kampaně v SklikuTextová reklama,
Bannerová reklama v obsahové síti,
Heureka reklama, YouTube reklama,
Remarketing, Analýza klíčových slov, Link building,  SEO – Optimalizace pro vyhledávače, Přední pozice ve vyhledavačích Google a Seznam.

Správa webu

Aby Vaše webové stránky byly úspěšné, hojně navštěvované a přispívaly vašemu byznysu, musíte se o ně starat. Čím větší konkurence ve vašem oboru, tím větší péči je třeba věnovat jejich správě. Každý úspěšný web potřebuje pravidelnou aktualizaci, údržbu a zejména pak – neustálé přidávání nového obsahu. Rád Vám se správou webových stránek pomůžu.

5/5
Pomáhám zákazníkům se zviditelnit v online světě
Oliver Pataki
Designer - MojeWeb